Masz Pytania? Zadzwoń!

GRUNTY POD FARMY SŁONECZNE

Czy Twój grunt spełnia warunki pod farmę słoneczną?

Zapewnij sobie stały dochód na okres 30 lat! Zarabiaj na farmach. Rozwiązania dla właścicieli gruntów, rolników i biznesu. Zysk ze słońca.

Czysta enrgia wspiera środowisko

Instalacja działa bezobsługowo

Stały dochód minimum 30 lat

+48 509 376 200

Jak możesz zapewnić sobie stały dochód na okres 30 lat?

Decydujące czynniki


areał działki około 1,8 ha lub więcej

brak MPZP lub plan dopuszczający lokalizację elektrowni fotowoltaicznej
teren jest poza obszarem ochrony przyrody
posiada klasę gruntu IV lub niższą

linia średniego napięcia do 1000m
jest nieosłonięta przez drzewaJeśli Twoja ziemia spełnia powyższe warunki skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie.

Stały Dochód Dla Ciebie

Od 13 000 zł do 15 000 zł / za 1 ha rocznie

Stały długoterminowy dochód minimum 30 lat. Zasil swój budżet i uwolnij energię z gruntu. Całkowita kwota dzierżawy podlega corocznej waloryzacji!

Zwiększ efektywność energetyczną. Dzierżawione grunty mogą być zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych.

Dochód ze Słońca

Czysty Dochód Dla Twojego Budżetu

Zadbaj o środowisko i zapewnij sobie stały dochód. Jeśli Twoja ziemia spełnia powyższe warunki Fintech Park zapłaci za dzierżawę Twojej działki. Skontaktuj się z nami.

Nasze kompetencje

Od 20 lat zajmujemy się obsługą prawną i finansową połączoną z nowoczesną technologią.


Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów i partnerów biznesowych.


Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, w dziedzinie technologii, finansów oraz prawa. To wszystko, pozwala na efektywne działanie, w zakresie dzierżawy gruntów oraz w obszarach wymagających wiedzy ścisłej i elastycznych kompetencji, projektowania farm oraz procesowania decyzji środowiskowych, warunków zabudowy i zgód przyłączeniowych.


Przeprowadzamy, analizy opłacalności pod instalacje fotowoltaiczne. Wspieramy procesowanie gruntów na terenie całego kraju do uzyskania satysfakcjonującego wyniku.


Naszą domeną w zakresie doradztwa finansowego jest monitoring efektywnościowy dużych wolumenów. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w zaawansowanych obszarach łączymy innowację z obsługą wymagającą szybkości, a zarazem skupienia się na detalach.


Szanujemy Państwa czas, dlatego działamy sprawnie, szybko i profesjonalnie. Pomagamy w kwestii całego procesowania gruntów pod farmy fotowoltaiczne na terenie całego kraju.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu uzyskania informacji o szczegółowym zakresie działania oraz możliwościach współpracy.

Zasil swój budżet energią ze słońca

Masz Pytania? Zadzwoń!

+48 509 376 200

Fintech Park Sp. z o. o.

ul. Postępowa 4 D

54-618 Wrocław


Jeśli Twój grunt ma areał działki około 1,8 ha lub więcej, ma brak MPZP lub plan dopuszczający lokalizację elektrowni fotowoltaicznej, teren jest poza obszarem ochrony przyrody, klasa gruntu to IV,V, VI, linia średniego napięcia jest w odległości do 1000 m i nie posiada zalesienia.

Jeśli Twoja ziemia spełnia powyższe warunki skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub telefonicznie.

Zarabiaj na darmowej energii ze słońca!